ПН-ПТ: c 8.00 до 18.00
Субота з 10.00 до 14.00
НД: В телефонному режимі

Керамическая Черепица

Крок обрешітки
Кут нахилу (min)
Прайс лист
Показ з 1 до 30 з 118 (4 сторінки)

Історія керамічної черепиці нараховує кілька тисячоліть. Нею крили дахи вже в Стародавньому Римі та Греції Власник Цегольні Мілою в Аргосі (Греція) в 2300 до н. е. використовує для покриття власного будинку першу черепицю, а в 450 р. до н.е. е. е. в Римі виготовляють «коринфську» черепицю

Довгий час цей матеріал мав лише один недолік - щоб покрівля не протікала, черепицю треба було встановлювати, накладаючи один на одного, як риб'ячу луску, причому в кілька шарів. 1840 компанія братів Джілардоні винайшли спеціальну профільовану покрівлю, що дозволило ефективно використовувати майже всю її поверхню, та ще й крити в один шар, а спеціальні виступи і пази робили таке покриття дуже міцним. У 1850 році компанія братів Джілардоні розробила ще більш досконалі варіанти черепиці з подвійним блокуванням, яка незабаром отримала найвищі нагороди Всесвітніх Паризьких виставок 1855 і 1867 і Лондонських 1889 році, 1900 і 1908. Монопольний патент на їх продукцію діяв лише 10 років, після чого винахід став національним надбанням всієї Франції, а право на випуск «суперчерепіци» отримали всі французькі виробники. Найбільше їх було в Марселі - в середині ХІХ ст. тут діяло понад 60 керамічних заводів, які постачали свою продукцію в усі куточки світу - від Австралії до Архангельска.Место виробництва і дало назву новій черепиці - «марсельська».

В Україні почав масово випуск різного роду дахівок (черепиці) Левинський Іван. Він побудував фабрику штучного каменю і черепиці Івана Левинського у 1888 році. Поступово фабрика розвивається і стає однією з найбільших в Галичині, спочатку працювало 25 робітників а в розквіті фабрики - 800.

Десь на початку ХХ століття черепична виробництво вирішив організувати і Ісаак Клейман (його фабрика була в сусідньому з Проскуровом Городку). Але тут перед паном Клейманом на повний зріст постала проблема конкуренції. По-перше, гальперінская черепиця вже щільно займала свою нішу на ринку; по-друге, завод в Проскурові був набагато більший, продукції випускав більше, відповідно собівартість товару була набагато нижче.

І тут з'являється геніальний маркетинговий хід. З огляду на, що основними споживачами черепиці в Городку, а також в найближчих до нього містечках Купин і Кузьмін, були євреї (українські і польські земляки воліли банальну солому), Клейман вирішив налагодити випуск спеціальної єврейської черепиці! Від звичайної марсельської вона відрізнялася тільки клеймом із зіркою Давида і стилізованими під іврит буквами в написи ALLE DE MARSEILLE. Зауважимо, що це єдине в Україні (а може, і Європі) черепично-цегляна клеймо з яскраво вираженою «єврейської національності».

Не забув Ісаак Клейман та про неєврейських споживачах. Для них випускалася точно така ж черепиця, але без єврейської символіки.

За багатовіковою традицією, основне виробництво черепиці, так і залишилося закріпленим за європейськими прізводітелямі.Основнимі, відмінно зарекомендували себе на європейському та світовому ринку, є такі компанії:

Ознайомитися з ассотрименте різних виробників керамічної покрівлі, ви можете у нас в салоні магазині будівельної кераміки Альпіна, за адресою м.Київ, вул. Семена Скляренка 1.

  • Roben це німецький виробник натуральної черепиці. Група компаній Робен - це більш ніж 150-ти річна традиція виробництва черепиці з кераміки. Roben сьогодні - це 1500 найменувань товару, таких як черепиця, клінкерна цегла, клінкерна плитка та багато іншого.
  • Margon -португальская черепиця, спеціально виготовляється для США, Канади та країн СНД.
  • Braas - це один з найвідоміших брендів, який виробляє натуральну керамічну і цементно-піщану черепиці. Черепиця Braas - це синонім надійності, естетики і неповторного стилю вашого будинку.
  • Creaton - європейська марка керамічної черепиці, для виробництва якої використовується не тільки виключно чиста сировина, а й креативний інноваційний підхід.